CNC frézování, CNC obrábění, kovovýroba

Firma Hartl Kovo se sídlem v Liberci má bohaté a dlouholeté zkušenosti v CNC frézování a obrábění, kovovýrobě, soustružení, broušení a frézování. Naše dlouholeté zkušenosti a špičková strojová technologie jsou přednosti, díky kterým jsme v oblasti CNC frézování, CNC obrábění a dalších námi nabízených služeb schopni zajistit perfektní realizaci zakázky.

  • certifikace ČSN EN ISO 9001:2009 a 14001:2005
  • používáme výkonný CAM software HyperMILL HyperCAD
  • máme dlouholeté zkušenosti v oblasti CNC frézování, CNC obrábění, kovovýroby a kovoobrábění
  • vlastníme špičkovou strojovou technologii
  • nejen v CNC frézování, CNC obrábění a kovovýrobě realizujeme "řešení na míru"
  • realizujeme zakázky od nejjednodužších až po ty nejsložitější
  • provádíme i soustružení a frézování
  • zakládáme si na kvalitní realizaci a dodržování termínů

Kovovýroba

Provádíme klasickou kovovýrobu - kovoobrábění složitých kusových i malosériový dílů především na CNC frézovacím stroji MCV 1000 podle dodané výkresové dokumentace. Vyrábíme díly z plastů, mosazi, nerezu a oceli. Neobrábíme šedou litinu! Zajistíme i povrchovou úpravu vyrobených dílů.

CNC frézování, CNC obrábění

Vysokou kvalitu naší práce můžete shlédnout v našich referencích. Mezi námi realizované projekty patří například generální oprava Francisovi turbíny a výroba fréz na úpravu nájezdu můstků pro skokanský areál Harrachov a pro sportovní areál Ještěd. Aktuálně pracujeme na vývoji frézy pro Mamutí můstek v Harrachově.

V případě, že máte zájem o služby v oblasti CNC frézování, CNC obrábění či o jiné námi nabízené služby, kontaktujte nás. Budeme se těšit na spolupráci s Vámi.

Certifikace

ČSN EN ISO 9001:2009 a 14001:2005

Certifikace Certing IAF

Aktuality

Seřizovací přístroj

Koupě seřizovacího přístroje BDM 341vHSC. Tento přístroj byl pořízen pro přesnějšího proměření nástrojů.

hyperMILL hyperCAD

V roce 2011 byl zakoupen software hyperMILL hyperCAD za účelem programování složitých dílů. hyperMILL je výkonný CAM systém integrovaný do CAD systému a geometricky orientovaný na soustružení a frézování.
hyperMILL hyperCAD